خرید انتی ویروس

لایسنس نود 32

خرید انتی ویروس اورجینال

ترس از بین رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات کاربران اینترنتی همیشه دغدغه استفاده کنندگان کامپیوتر و اینترنت بوده و در حال حاضر با افزایش کاربران موبایلی این نگرانی در بین مردم عادی جامعه به شدت افزایش یافته , به همین جهت افزایش امنیت اطلاعات در الویت کاربران اینترنتی  موبایل و کاپیوترهای دسکتاپ و همراه قرار گرفته .

استفاده از انتی ویروس  تا حدود بسیار بالایی این امنیت را برای کاربران خود مهیا می کند و الوده شده اطلاعات به ویروسهای متفاوت و جلوگیری از سرقت اطلاعات و حمله هکرها و اسپم و تورجانها را برای کاربران تامین می کنند.

یکی از انتی ویروسهای مشهور و قابل اعتماد در دنیای آی تی آنتی ویروس نود ۳۲ می باشد که نیاز به هیچ گونه تعریف و تمجید ندارد. سایت ضد ویروس تلاش خود را بر این اساس نهاده است که محیطی امن برای کاربران جهت خرید انتی ویروس اورجینال نود ۳۲ نماید . همانگونه که می دانید انتی ویروس نود ۳۲ بصورت تقلبی و فیک ویا اپدیدت از سرورهای فیک در بازار بصورت بسیار گسترده در حال فروش می باشد و لی انتی ویروس اورجینال نود ۳۲ انتی ویروسی است که اصل خود برنامه از یایت eset.COM دانلود شود  وفعال سازی لایسنس و اپدیت از طریق خود سایت ESET.COM انجام گیرد .

سایت ضد ویروس به ادرس ZDVIRUS.INFO  با ارایه لایسنس اورجینال نود ۳۲ بصورت خرید انلاین و تحویل آنی لایسنس , اورجینال بودن محصول را از زمان خرید به مدت یکسال ضمانت و گارانتی می نماید.

خرید انتی ویروس نود ۳۲ در سایت ضد ویروس به شرح ذیل ارائه می گردد.

۱ – نود ۳۲ تک کاربره به همراه انتی ویروس موبایلی ویژه اندروید رایگان

۲ – نود ۳۲ دو کاربره به همراه انتی ویروس موبایلی ویژه اندروید رایگان

۳ – نود ۳۲ سه کاربره به همراه انتی ویروس موبایلی ویژه اندروید رایگان

۴ – نود ۳۲ پنج کاربره به همراه انتی ویروس موبایلی ویژه اندروید رایگان

۵ – نود ۳۲ موبایل ویژه اندروید

ضمنا قابل ذکر می باشد که از تاریخ اول دیماه ۹۷ نسخه انتی ویروس نود ۲۰۱۹ ارائه می گردد.