نود ۳۲

مرکز تولید نود ۳۲ اسلواکیست  است و تیم توسعه NOD32 در آن واقع شده است. “اجداد” NOD32 در حدود زمان ظهور اولین ویروس های رایانه ای متولد شدند. اولین ویروس ها به بخش های بوت دیسک حمله کردند که در لبه دیسک قرار دارند. یک برنامه آنتی ویروس به یک معنا می تواند یک بیمارستان یا نموچنیکا به زبان اسلواکی و چک باشد. سازندگان اولیه تصمیم گرفتند که آنتی ویروس تازه ایجاد شده را بنویسند که به زبان انگلیسی بیمارستان را در Edge of Disk بخواند.

در ابتدا نامی به نام enn oh dee گرفته شد که توسط آن در محافل IT فناوری اطلاعات اروپای شرقی مشهور و مورد تایید قرار گرفت. اما به لطف گسترش جهانی در طی چند سال گذشته ، این برنامه اکنون تقریباً به صورت جهانی گره خورده است.

درآغاز ESET به سال ۱۹۸۷ میلادی برمی گردد که دو دوست جوان برنامه نویسی به نام های پیتر پائکو و میروسلاو ترنکا یکی از اولین ویروس های رایانه ای در جهان را کشف کردند. آنها آن را “وین” لقب دادند و برنامه ای برای کشف آن نوشتند.

بسیاری از اکتشافات ویروس های دیگر به سرعت دنبال شدند ، که ایده ایجاد یک راه حل نرم افزاری جهانی برای مقابله با این تهدیدات نسبتاً ناشناخته رایانه را برانگیخت. آن چه به عنوان آنتی ویروس شروع شد ، به یک برنامه آنتی ویروس تبدیل شده است که یکی از سریعترین و مؤثرترین آنها در جهان است. برنامه ریزی شده  برای سرعت و ثبات ، دیدگاه بنیانگذاران را برآورده می کند.

در حقیقت ، برخی از مرورگرها “گره را به نود داده اند” ، و یکی از نام های مستعار داده شده به شریک استرالیایی نود توسط VX ویروس زیرزمینی است. البته نود ۳۲ امروزی کاملاً متفاوت با نود اصلی است. چندین نسل از این برنامه در طی سالها توسعه یافته است تا ویروس های رایانه ای در حال تغییر و به طور فزاینده پیچیده ای را کنترل کنند ، سرانجام با قدرتمند نود ۱۶ بیتی به اوج خود رسید.

هنگامی که پردازنده ۳۲ بیتی ظاهر شد ، برنامه ای کاملاً جدید در دنیای IT ایجاد شد تا این پلتفرم جدید و نود ۳۲ مناسب باشد ، متولد شد. تیم اصلی توسعه نود ۳۲ از همان ابتدا با آنها بوده است و ما معتقدیم آنها با استعدادترین و ماهرترین گروه پژوهشگران ویروس و برنامه نویسان آنتی ویروس در جهان هستند.

آنها از زمان انتشار در مه ۱۹۸۸ و از آن روز به طور مداوم کیفیت بی نظیر سیستم آنتی ویروس NOD32 را حفظ کرده اند . از آن روز ، نود ۳۲ در آزمایش های ویروس بولتن (ویروس بولتن) (یک صنعت بازرگانی اختصاص داده شده به آزمایش ضد محصولات ویروس) با تشکر از تلاش های آنها ، بر اساس ارزیابی مستقل توسط متخصصان آنتی ویروس حرفه ای در ویروس بولتن ، NOD32 به طور مداوم راندمان تشخیص بالاتر و اسکن دیسک سخت سریعتر از سایر برنامه های آنتی ویروس در جهان را برای هفت سال گذشته فراهم کرده است (شکل های ۱ و ۲ را ببینید).

 

 

 

 

امروزه دیگر کسی نیست که در دنیای IT  فعالیت داشته باشد و نامی از آنتی ویروس محبوب نود ۳۲ نشنیده باشد یک سیستم آنتی ویروس پایدار با یک سنت طولانی است ، از یک شرکت با سابقه اقتصادی سالم.

 

چندین سال است که ، Eset یک رهبر جهانی در راه حل های ضد ویروس است. سیستم آنتی ویروس نود ۳۲ Eset یکی از بهترین عملکردها در تعیین کننده ترین راه حل های ضد ویروس – سرعت اسکن و میزان تشخیص است. اکتشافات پیشرفته NOD32 ، روشنایی موتور اسکن سریع و حفظ منابع سیستم ، همه از ویژگی های بارز نرم افزار آنتی ویروس و برنده جوایز Eset هستند. آزمایشات مستقل انجام شده توسط معتبرترین مقام در صنعت بین المللی آنتی ویروس ، ویروس بولتن ، اختلاف چشمگیر بین NOD32 و بقیه رقابت را نشان می دهد

 

این نرم افزار امنیتی نود ۳۲ محبوب است که  با بیش از ۱۰۰ میلیون مشتری قادر به استفاده از فناوری ایمن تر هستند. محصولات امنیتی گسترده آن ، تمامی سیستم عامل های محبوب را در بر می گیرد و تعادل عالی بین عملکرد و محافظت را در اختیار کسب و کار و مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار می دهد.

آنتی ویروس ESET NOD32

اینترنت سکوریتی Internet Security

اسمارت سکوریتی ESET Smart Security

 سایبر سکوریتی ESET Cyber ​​Security برای Mac

آنتی ویروس موبایل ESET Mobile Security برای سیستم عامل اندروید

از جمله راه حل های امنیتی توصیه شده در جهان هستند.

در مدت زمان گسترش شرکت ، نود ۳۲ به اصول اساسی فلسفه شرکت – مسئولیت ، قابلیت اطمینان و صداقت – پایبند ماند. اینها  همراه با نوآوری ، همچنان محرک موفقیت و رشد شرکت هستند.

امروز ESET دارای بیش از ۹۰۰ کارمند در مقر جهانی خود در براتیسلاوا (اسلواکی) است و دارای مراکز توزیع منطقه ای در سن دیگو ، بوئنوس آیرس و سنگاپور است. دفاتر ESET در سائوپائولو (برزیل) و پراگ (جمهوری چک) ، Jena (آلمان) و سیدنی (استرالیا) قرار دارند. ESET شبکه گسترده ای از مراکز تحقیقات بدافزارها را در براتیسلاوا ، پراگ ، کوشیس (اسلواکی) ، کراکوف (لهستان) ، مونترال (کانادا) و شبکه شرکای بیش از ۱۸۰ کشور جهان ایجاد کرده است.

 

این شرکت همچنان رهبری این صنعت را در زمینه شناسایی تهدیدات فعال انجام می دهد. قابلیت های کشف شده اثبات شده و خواسته های سیستم پایین راه حل های امنیتی ما توسط سازمان های آزمایش مستقل به رسمیت شناخته شده اند. سیستم آنتی ویروس نود ۳۲ رکورد جهانی را با طولانی ترین رشته بی نظیر جوایز VB100 کسب کرده و با کسب ۸۶ جایزه خود در ژوئن سال ۲۰۱۴ . لیست طولانی ESET از جوایز AV-Comparatives ، AV Test و میزبان سایر سازمان های تست مستقل شهادت برسازگاری با تمامی سیستمها وعملکرد بالا از محصولات ESET در تمام سیستم عامل ها.

 

نود ۳۲ در ایران

همانطور که درتاریخچه ایست بیان شد علی رغم گسترش بالای این نرم افزار محبوب در دنیا متاسفانه در ایران دارای نمایندگی رسمی نمی باشد . تعدادی از شرکتهای مدعی نمایندگی بصورت کارگزاری در حال فعالیت می باشد . دغدغه امروز کاربران ایرانی تهیه و یا خرید انتی ویروس نود ۳۲ بصورت اورجینال میباشد که امکان خرید مستقیم از شرکت مربوطه مقدور نمی باشد . البته شرکت ESET این مشکل را برای تمامی کاربران در سرتاسر جهان رفع کرده و دسترسی به نسخه اورجینال و آپدیت شده نرم افزار را آسان کرده است .

شرکت ESET با  در دسترس قرار دادن تمامی نسخه های ارائه شده در سایت ایست , به راحتی می توانند دانلود وتا یک ماه بصورت رایگان از تمامی امکانات آن بهره مند شوند . شرکت نود در سالهای گذشته به جهت استفاده کاربران از نرم افزار در زمان بیشنر از یک ماه اقدام به فروش اکانت نود ۳۲ در قالب یوزر و پسورد می نمود . اما در چند سال اخیر تغییری در خرید اکانت نود ۳۲ با عنوان لایسنس نود ۳۲  نمود .

در حال حاضر تفریبا تمامی کاربران ایرانی با لایسنس nod32 آشنایی دارند . سعی می کنند از شرکتها و یا سایتهای معتبر اقدام به خرید لایسنس نود ۳۲ نمایند . به جرات می توان گفت در حال حاضر آنتی ویروس  NOD 32  یکی از محبوبترین و پرفروشترین نرم افزار ضد ویروس , ضد هک و امنیتی در ایران چه به جهت استفاده شخصی و چه سازمانی می باشد .

آموزش نصب نود ۳۲

دانلود نود ۳۲