وبلاگ

نود ۳۲

نود ۳۲

مرکز تولید نود ۳۲ اسلواکیست  است و تیم توسعه NOD32 در آن واقع شده است. “اجداد” NOD32 در حدود زمان ظهور اولین ویروس های رایانه ای متولد شدند. اولین ویروس ها به بخش های بوت دیسک حمله کردند که در لبه دیسک قرار دارند. یک برنامه آنتی ویروس به یک معنا می تواند یک بیمارستان یا نموچنیکا به زبان اسلواکی و چک باشد. سازندگان اولیه تصمیم گرفتند که آنتی ویروس تازه ایجاد شده را بنویسند که به زبان انگلیسی بیمارستان را در Edge of Disk بخواند.

در ابتدا نامی به نام enn oh dee گرفته شد که توسط آن در محافل IT فناوری اطلاعات اروپای شرقی مشهور و مورد تایید قرار گرفت. اما به لطف گسترش جهانی در طی چند سال گذشته ، این برنامه اکنون تقریباً به صورت جهانی گره خورده است.

درآغاز ESET به سال ۱۹۸۷ میلادی برمی گردد که دو دوست جوان برنامه نویسی به نام های پیتر پائکو و میروسلاو ترنکا یکی از اولین ویروس های رایانه ای در جهان را کشف کردند. آنها آن را “وین” لقب دادند و برنامه ای برای کشف آن نوشتند.

بسیاری از اکتشافات ویروس های دیگر به سرعت دنبال شدند ، که ایده ایجاد یک راه حل نرم افزاری جهانی برای مقابله با این تهدیدات نسبتاً ناشناخته رایانه را برانگیخت. آن چه به عنوان آنتی ویروس شروع شد ، به یک برنامه آنتی ویروس تبدیل شده است که یکی از سریعترین و مؤثرترین آنها در جهان است. برنامه ریزی شده  برای سرعت و ثبات ، دیدگاه بنیانگذاران را برآورده می کند.

در حقیقت ، برخی از مرورگرها “گره را به نود داده اند” ، و یکی از نام های مستعار داده شده به شریک استرالیایی نود توسط VX ویروس زیرزمینی است. البته نود ۳۲ امروزی کاملاً متفاوت با نود اصلی است. چندین نسل از این برنامه در طی سالها توسعه یافته است تا ویروس های رایانه ای در حال تغییر و به طور فزاینده پیچیده ای را کنترل کنند ، سرانجام با قدرتمند نود ۱۶ بیتی به اوج خود رسید.

هنگامی که پردازنده ۳۲ بیتی ظاهر شد ، برنامه ای کاملاً جدید در دنیای IT ایجاد شد تا این پلتفرم جدید و نود ۳۲ مناسب باشد ، متولد شد. تیم اصلی توسعه نود ۳۲ از همان ابتدا با آنها بوده است و ما معتقدیم آنها با استعدادترین و ماهرترین گروه پژوهشگران ویروس و برنامه نویسان آنتی ویروس در جهان هستند.

آنها از زمان انتشار در مه ۱۹۸۸ و از آن روز به طور مداوم کیفیت بی نظیر سیستم آنتی ویروس NOD32 را حفظ کرده اند . از آن روز ، نود ۳۲ در آزمایش های ویروس بولتن (ویروس بولتن) (یک صنعت بازرگانی اختصاص داده شده به آزمایش ضد محصولات ویروس) با تشکر از تلاش های آنها ، بر اساس ارزیابی مستقل توسط متخصصان آنتی ویروس حرفه ای در ویروس بولتن ، NOD32 به طور مداوم راندمان تشخیص بالاتر و اسکن دیسک سخت سریعتر از سایر برنامه های آنتی ویروس در جهان را برای هفت سال گذشته فراهم کرده است (شکل های ۱ و ۲ را ببینید).

امروزه دیگر کسی نیست که در دنیای IT  فعالیت داشته باشد و نامی از آنتی ویروس محبوب نود ۳۲ نشنیده باشد یک سیستم آنتی ویروس پایدار با یک سنت طولانی است ، از یک شرکت با سابقه اقتصادی سالم.

 

چندین سال است که ، Eset یک رهبر جهانی در راه حل های ضد ویروس است. سیستم آنتی ویروس نود ۳۲ Eset یکی از بهترین عملکردها در تعیین کننده ترین راه حل های ضد ویروس – سرعت اسکن و میزان تشخیص است. اکتشافات پیشرفته NOD32 ، روشنایی موتور اسکن سریع و حفظ منابع سیستم ، همه از ویژگی های بارز نرم افزار آنتی ویروس و برنده جوایز Eset هستند. آزمایشات مستقل انجام شده توسط معتبرترین مقام در صنعت بین المللی آنتی ویروس ، ویروس بولتن ، اختلاف چشمگیر بین NOD32 و بقیه رقابت را نشان می دهد

 

این نرم افزار امنیتی نود ۳۲ محبوب است که  با بیش از ۱۰۰ میلیون مشتری قادر به استفاده از فناوری ایمن تر هستند. محصولات امنیتی گسترده آن ، تمامی سیستم عامل های محبوب را در بر می گیرد و تعادل عالی بین عملکرد و محافظت را در اختیار کسب و کار و مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار می دهد.

آنتی ویروس ESET NOD32

اینترنت سکوریتی Internet Security

اسمارت سکوریتی ESET Smart Security

 سایبر سکوریتی ESET Cyber ​​Security برای Mac

آنتی ویروس موبایل ESET Mobile Security برای سیستم عامل اندروید

از جمله راه حل های امنیتی توصیه شده در جهان هستند.

در مدت زمان گسترش شرکت ، نود ۳۲ به اصول اساسی فلسفه شرکت – مسئولیت ، قابلیت اطمینان و صداقت – پایبند ماند. اینها  همراه با نوآوری ، همچنان محرک موفقیت و رشد شرکت هستند.

امروز ESET دارای بیش از ۹۰۰ کارمند در مقر جهانی خود در براتیسلاوا (اسلواکی) است و دارای مراکز توزیع منطقه ای در سن دیگو ، بوئنوس آیرس و سنگاپور است. دفاتر ESET در سائوپائولو (برزیل) و پراگ (جمهوری چک) ، Jena (آلمان) و سیدنی (استرالیا) قرار دارند. ESET شبکه گسترده ای از مراکز تحقیقات بدافزارها را در براتیسلاوا ، پراگ ، کوشیس (اسلواکی) ، کراکوف (لهستان) ، مونترال (کانادا) و شبکه شرکای بیش از ۱۸۰ کشور جهان ایجاد کرده است.

 

این شرکت همچنان رهبری این صنعت را در زمینه شناسایی تهدیدات فعال انجام می دهد. قابلیت های کشف شده اثبات شده و خواسته های سیستم پایین راه حل های امنیتی ما توسط سازمان های آزمایش مستقل به رسمیت شناخته شده اند. سیستم آنتی ویروس نود ۳۲ رکورد جهانی را با طولانی ترین رشته بی نظیر جوایز VB100 کسب کرده و با کسب ۸۶ جایزه خود در ژوئن سال ۲۰۱۴ . لیست طولانی ESET از جوایز AV-Comparatives ، AV Test و میزبان سایر سازمان های تست مستقل شهادت برسازگاری با تمامی سیستمها وعملکرد بالا از محصولات ESET در تمام سیستم عامل ها.

 

نود ۳۲ در ایران

همانطور که درتاریخچه ایست بیان شد علی رغم گسترش بالای این نرم افزار محبوب در دنیا متاسفانه در ایران دارای نمایندگی رسمی نمی باشد . تعدادی از شرکتهای مدعی نمایندگی بصورت کارگزاری در حال فعالیت می باشد . دغدغه امروز کاربران ایرانی تهیه و یا خرید انتی ویروس نود ۳۲ بصورت اورجینال میباشد که امکان خرید مستقیم از شرکت مربوطه مقدور نمی باشد . البته شرکت ESET این مشکل را برای تمامی کاربران در سرتاسر جهان رفع کرده و دسترسی به نسخه اورجینال و آپدیت شده نرم افزار را آسان کرده است .

شرکت ESET با  در دسترس قرار دادن تمامی نسخه های ارائه شده در سایت ایست , به راحتی می توانند دانلود وتا یک ماه بصورت رایگان از تمامی امکانات آن بهره مند شوند . شرکت نود در سالهای گذشته به جهت استفاده کاربران از نرم افزار در زمان بیشنر از یک ماه اقدام به فروش اکانت نود ۳۲ در قالب یوزر و پسورد می نمود . اما در چند سال اخیر تغییری در خرید اکانت نود ۳۲ با عنوان لایسنس نود ۳۲  نمود .

در حال حاضر تفریبا تمامی کاربران ایرانی با لایسنس nod32 آشنایی دارند . سعی می کنند از شرکتها و یا سایتهای معتبر اقدام به خرید لایسنس نود ۳۲ نمایند . به جرات می توان گفت در حال حاضر آنتی ویروس  NOD 32  یکی از محبوبترین و پرفروشترین نرم افزار ضد ویروس , ضد هک و امنیتی در ایران چه به جهت استفاده شخصی و چه سازمانی می باشد .

 

آموزش نصب نود ۳۲

آموزش نصب نود ۳۲


در این مقاله آموزش نصب نود ۳۲ کامل نصب و راه اندازی انتی ویروس نود ۳۲ را به شما آموزش خواهیم تا بتوانید بعد از خرید لایسنس نود ۳۲ از سایت ویروس بتوانید انتی ویروس را دانلود نصب و فعالسازی نمایید .


دانلود نود ۳۲
یکی از مزیتهای اصلی خرید لایسنس نود ۳۲ از سایت ضد ویروس این می باشد لایسنسها کاملا اورجینال بوده و انتی ویروس نود ۳۲ اورجینال را فعال می سازد در نتیجه نیاز به انتی ویروس اورجینال نود ۳۲ دارید . جهت دانلود نود ۳۲ اورجینال به دو روش می توانید اقدام نمایید :
۱ – دانلود نود ۳۲ از سایت ضد ویروس : شما می توانید با مراجعه به لینک دانلود نود ۳۲ در سایت در صفحه مربوطه اقدام به دانلود یکی از ورژنهای مورد نظر خود نمایید . شما می توانید اخرین ورژن آنتی ویروس را در سه نسخه کامپیوتری اینترنت سکوریتی , اسمارت سکوریتی و آنتی ویروس , نسخه موبایل (اندروید ) دانلود نمایید
۲ – دانلود نود ۳۲ از سایت اصلی به آدرس eset.com/download


مراحل نصب آنتی ویروس
در اینجا مراحل نصب آنتی ویروس نود ۳۲ ویژه کامپیوتر( دسکتاپ ) را آموزش خواهیم داد . همانطور که گفته شد آموزش نصب نود ۳۲ ویژه کامپیوتر در سه نسخه آنتی ویروس ( Anti virus ) , اینترنت سکوریتی (Internet Security ) و اسمارت سکوریتی ( Smart Security ) ارائه شده است که با توجه به نیاز خود می توانید هریک را نصب نمایید . البته امکانات هر یک از این نسخه ها در مقاله دیگر ما به نام امکانات انتی ویروس نود ۳۲ ارائه گردیده است ولی در مراحل نصب با هم تفاوتی ندارند .
ابتدا با کلیک کردن بر روی فایل دانلودی بعد از مرحله اینستالینگ وارد مرحله اول نصب که در عکس می بینید به شما نمایش داده می شود

آموزش نصب نود ۳۲
آموزش نصب نود ۳۲

در این مرحله آموزش نصب نود ۳۲ بر روی continue کلیک نمایید .

بر روی گزینه I accept کلیک نمایید

در این مرحله حتما باید به اینترنت متصل باشید و صبر نمایید تا مراحل دانلود کامل شود

در این مرحل از آموزش نصب نود ۳۲ , نصب آنتی ویروس نود ۳۲ گزینه Enable detection of potentually را انتخاب و تیک زده سپس بر روی گزینه install کلیک نمایید

در این مرحله تا پایان نصب نرم افزار انتی ویروس تامل بفرمایید

در این مرحله نصب نرم افزار انتی ویروس بر روی کامپیوتر شما به پایان رسیده است و با کلیک بر روی دکمه Doneبرنامه نصب تکمیل می گردد.


خرید لایسنس نود ۳۲


آنتی ویروس نصب شده بر روی کامپیوتر شما در حال حاضر بصورت Terial یا همان رایگان می باشد نسخه رایگان دارای محدودیت زمانی یک ماه می باشد و در پایان یک ماه آنتی ویروس غیر فعال گردیده و همچنین دیگر آپدیت نمیشود . در اینجا شما نیاز به خرید لایسنس نود ۳۲ دارید که علاوه بر فعالسازی آنتی ویروس از قابلیتهای بیشتری از آنتی ویروس برخوردار شده و همچنین آپدیتهای روزانه را بصورت روزانه از سرورهای نود ۳۲ دریافت نمایید .

جهت خرید لایسنس نود ۳۲ با مراجعه به سایت ضدویروس به آدرس https://zdvirus.info با توجه به نیاز خود که احتیاج به فعالسازی چه تعداد آنتی ویروس بر روی چند دستگاه دارید از تک کاربره تا پنج کاربره اقدام به خرید لایسنس نود ۳۲ با اعتبار یکساله نمایید .
بعد ازخریداری یک کد ۱۶ رقمی بعد از خرید دریافت خواهید و همچنین به ایمیل شما ارسال می گردد. در این مرحله خرید لایسنس نود ۳۲ به پایان می رسد.
اکتیو کردن لایسنس نود ۳۲
در این مرحله شما باید اقدام به فعالسازی یا همان اکتیو کردن کد بعد از خرید لایسنس نود ۳۲ نمایید . ابتدا به آدرس eset.com.sb مراجعه نمایید که صفحه ای به این صورت شکل را مشاهده می نمایید .

در قسمت Serial Number لایسنس نود ۳۲ خریداری شده از سایت ضد ویروس را وارد نمایید.
در قسمت country نیاز به تغییر نیست و بر روی همان iran باشد
در قسمت First Name نام کوچک خود را بصورت انگلیسی وارد نمایید .
در قسمت Last Name نام خانوادگی خود را بصورت انگلیسی وارد نمایید .
در قسمت Company Name نام شرکت خود را وارد نمایید و یا می توانید خالی بگذارید
در قسمت Email Address ایمیل خود را وارد نمایید که در ضمن اجباری می باشد
در قسمت Phone number شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید
در قسمت Note نیازی به وارد کردن اطلاعات نمی باشد
و در پایان بر روی گزینه Submit کلیک نمایید در مرحله بعد به شما یک کد جدیدی نشان می دهد که همان اکتیو کد نرم افزار آنتی ویروس نود ۳۲ می باشد.


اکتیو کردن نرم افزار
جهت اکتیو نمودن نرم افزار بر روی آنتی ویروس نود ۳۲ کلیک نموده و برنامه را Run نمایید . بر روی گزینه Help And Support کلیک نموده و گزینه Product Activation را انتخاب نمایید .

اکتیو کد دریافتی پس از خرید لایسنس نود ۳۲ در مرحله قبلی را به مانند عکس وارد نمایید . ضمنا توصیه می شود اکتیو کد را بصورت کپی و پیست وارد نمایید تا مشکلی پیش نیاد سپس گزینه Active را کلیک نمایید و صبر نمایید تا نرم افزار از طریق اتصال به سرور نود ۳۲ اکتیو شود .

همانطور که مشاهده می نمایید آموزش نصب نود ۳۲ , مراحل نصب و فعالسازی آنتی ویروس نود ۳۲ به پایان رسید.

تغییر نسخه بعد از اکتیو شدن نرم افزار
سوالی که بسیاری از کاربران دارند این است که چطور بعد از نصب به طور مثال نسخه آنتی ویروس آن را به سایر نسخه ها اینترنت سکوریتی و یا اسمارت سکوریتی تغییر دهند .

برای انجام این تغییر باید در نظر داشته باشید که ابتدا لایسنس که خریدار نموده اید قابلیت ساپورت نسخه های دیگر آنتی ویروس را داشته باشد البته لایسنس خریداری شده از سایت ویروس قابلیت فعالسازی تمامی نسخه ها را دارا می باشد و با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید .
برای تغییر نسخه گزینه Help And Support را انتخاب و بر روی Change Product که در پایین و گوشه صفحه می باشد کلیک نمایید و به صفحه Change to a diffrent Product line رفته و از بین نسخه های موجود آنتی ویروس , اینترنت سکوریتی و اسمارت سکوریتی ورژن مورد نظر را انتخاب و دکمه continue را بزنید ودر نهایت گزینه Active

دانلود نود ۳۲ ورژن ۲۰۲۰

 دانلود نود ۳۲ آخرین ورژن آنتی ویروس نود ۳۲ در تمامی نسخه ها شامل اینترنت سکوریتی , آنتی ویروس , اسمارت سکوریتی و نود ۳۲ موبایل نسخه اندروید به همراه راهنمای نصب و فعالسازی لایسنس قابل دانلود می باشد

توجه نمایید دانلود نود ۳۲ رایگان وشامل نسخه  TERIAL  میباشد . وبرای استفاده از تمامی امکانات و فعال کردن نود ۳۲ باید لایسنس نود ۳۲ یا اکتیو کد فعالساز یک ساله را از سایت ضدویروس خریداری نمایید . جهت خرید لایسنس از طریق فروشگاه سایت ضد ویروس اقدام نمایید

دانلود راهنمای فعالسازی نود ۳۲ کامپیوتر

دانلود راهنمای نصب و فعالسازی نسخه اندروید

دانلود نود 32 آنتی ویروس
دانلود نود ۳۲ آنتی ویروس

دانلود نود۳۲ اینترنت سکوریتی

دانلود نود۳۲ اینترنت سکوریتی

دانلود نود 32 اسمارت سکوریتی
دانلود نود ۳۲ اسمارت سکوریتی

آنتی ویروس موبایل نود ۳۲

دانلود نود۳۲ موبایل / اندروید